Przedstawienie dla przedszkolaków

opublikowane: 8 cze 2016, 22:58 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 8 cze 2016, 22:59 ]
W ramach tegorocznych działań Szkoły Promującej Zdrowie, 30 maja br. w naszej szkole gościły dzieci z przedszkola „Zielona Półnutka” wraz z opiekunkami. Dla nich, a także dla dzieci z zerówek – dla „Żabek” i „Biedronek” odbyło się w holu szkoły  przedstawienie pt. „Wilk i zając, czyli każdy może się pogodzić”.

Aktorami przedstawienia byli uczniowie z klas IV-VI.  Przyszli pierwszoklasiści  dowiedzieli się, jak jest w szkole, jakie mogą pojawić się konflikty i nieprzyjemne sytuacje, a przede wszystkim  - jak należy je rozwiązywać i do kogo udać się po pomocą.  Wszyscy z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzeli przedstawienie. Na końcu dzieci wspólnie opowiedziały o tym,  czego dotyczyła inscenizacja i stwierdziły, że w szkole jest bezpiecznie i wesoło.

Dziękujemy Pani Danucie Kasperkowiak, która była reżyserem spektaklu oraz wszystkim aktorom, którzy pięknie wystąpili w wymyślnych kreacjach  przed naszą bardzo wymagającą publicznością.

Przedstawienie dla przedszkolaków

Agnieszka Ewertowska