Akademia z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa

opublikowane: 21 lis 2018, 21:31 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 22 lis 2018, 20:53 ]
W sobotnie przedpołudnie 17.11.2018 roku w holu szkoły miało miejsce niecodzienne wydarzenie.Po raz kolejny odbyła się akademia z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa.Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz wojewódzkich , lokalnych , dyrekcja szkoły i krwiodawcy z terenu całej wielkopolski.Od kilku lat tradycją tej uroczystości jest prowadzenie jej przez uczniów naszej szkoły , oraz koncert piosenek i pieśni w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych organizowanych przez "Czwórkę". W tym roku z racji 100.Lecia Odzyskania Niepodległości , były to pieśni patriotyczne.W niejednym oku uczestników akademii zakręciła się łza wzruszenia.
A nasi uczniowie po raz kolejny mieli możliwość bezinteresownie ofiarować swoja wrażliwość , talent dla innych ludzi.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości...Wystarczy kliknąć w zdjęcie.
fot. J Kot