Podsumowanie projektu " Poczytam sobie ( i innym)"

opublikowane: 18 cze 2019, 03:04 przez Aga Arleta

Kolejny wspaniały rok przygody z książką za nami. Za nami też podsumowanie projektu „Poczytam sobie (i innym)” . Po raz trzeci gościliśmy w przestronnej czytelni Biblioteki Publicznej w Swarzędzu, gdzie trzydziestu młodych detektywów z zapałem:

poszukiwało ukrytych lusterek,

odczytywało w nich wiadomości,

wyszukiwało przy pomocy lup zakamuflowanych na obrazku szczegółów

oraz rozwiązywało zagadkę kryminalną.

W czarnych kapeluszach i okularach nasi mali detektywi byli nie do pokonania! Częściowo zabawa przeniosła się na pobliski trawnik, gdzie w miłym cieniu drzew podjęte śledztwo zakończyło się sukcesem!

W piątkowy upalny wieczór, 14 czerwca, z prawdziwą przyjemnością patrzyłyśmy na naszych uczniów.  Z zapałem, wspierając się wzajemnie, pokonali wszystkie przygotowane trudności!

Miłe panie bibliotekarki obdarowały nas ciekawymi książkami. Lektura będzie w sam raz na letnie wakacje.

Organizatorzy:

Katarzyna Bednarek