PASOWANIE NA UCZNIA 2015

opublikowane: 8 lis 2015, 23:00 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 8 lis 2015, 23:05 ]

Pasowanie na ucznia Czwórki

W dniu 21 października br. uczniowie klas pierwszych w obecności Dyrekcji Szkoły, nauczycieli-wychowawców, rodziców i zaproszonych gości, przed sztandarem szkoły złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali włączeni w poczet uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu.

Dla nich, jak i ich najbliższych, był to niezwykły moment…. Uświadomiło to wielu, że kończy się dzieciństwo a zaczyna kolejny etap życia- SZKOŁA.

Uczniowie spisali się na medal. Na uroczystości zaprezentowali krótki program artystyczny, podczas którego na wielu twarzach zagościł uśmiech. Całość poprowadziły uczennice z klasy VI c.

Drodzy Pierwszoklasiści – UCZNIOWIE - witamy w progach Czwórki i życzymy Wam samych sukcesów.

Anna Zgórecka

PASOWANIE 2015