Pasowanie na Ucznia

opublikowane: 29 paź 2017, 23:55 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 29 paź 2017, 23:56 ]

19 października 2017 r. o godzinie 17.00 miała miejsce uroczystość  Pasowania na Ucznia tegorocznych pierwszoklasistów. Uczestniczyli w niej uczniowie wszystkich  klas pierwszych, czyli  I a,  I b,  I c  wraz z wychowawczyniami i zaproszeni goście.

Uczniowie udowodnili, że już potrafią się uczyć, prezentując przygotowane w klasie wiersze i piosenkę. Kulminacją uroczystości było ślubowanie, w którym  pierwszoklasiści przyrzekali  być dobrymi Polakami i godnie reprezentować swoją szkołę. Następstwem ślubowania było symboliczne pasowanie na ucznia, dokonane przez Panią  Dyrektor Elżbietę Wieczorek i Panią Wicedyrektor Arletę Łukasik. Pani Dyrektor złożyła uczniom życzenia sukcesów w nauce i wielu radosnych chwil w szkole oraz obdarowała każdą z klas upominkiem. Oficjalna część uroczystości zakończyła się wykonaniem zdjęć klasowych.

Dalszy ciąg tego wydarzenia odbywał się w salach lekcyjnych poszczególnych klas, gdzie na dzieci czekał poczęstunek i prezenty przygotowane przez rodziców. Spotkania w salach były doskonałą  okazją  do integrowania zespołów klasowych i poznawania się rodziców.

Przyłączamy się do życzeń Pani Dyrektor dla naszych uczniów.

Izabela Matela  Katarzyna Bednarek   Katarzyna Berłowska

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię