Odwiedziny dziadków

opublikowane: 8 mar 2016, 06:05 przez Lidia Buchholz   [ zaktualizowane 10 mar 2016, 05:27 ]
Z niewielkim opóźnieniem spowodowanym feriami zimowymi  Biedronki zaprosiły swoje ukochane babcie i  dziadków do siebie, aby pokazać im, jak bardzo ich kochają.

Tak więc 19 lutego 2016r. około godziny 10.00 sala przedszkolna zaczęła się zapełniać zaproszonymi gośćmi. Przy odświętnie zastawionych stołach dziadkowie z niecierpliwością wyczekiwali występu swoich wnuków. Mimo że to był pierwszy występ dzieci przed tak dużą i ważną publicznością, nie było widać po nich tremy. Podczas występu każdy miał okazję się zaprezentować. Dzieci z dużą pewnością siebie recytowały wiersze dla swoich babć i dziadków oraz głośno śpiewały piosenki. Każdy mały artysta został nagrodzony gromkimi brawami. Przedstawienie bardzo spodobało się dziadkom, którzy nie mogli ukryć wzruszenia i radości. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim gościom prezenty – laurki oraz ramkę ze zdjęciem  ich ukochanego wnuka.

Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni usiedli przy stołach, aby skosztować przysmaków przygotowanych przez mamy naszych przedszkolaków.

Paulina Ruszkowska

Odwiedziny Dziadków