Noc przyszłych Naukowców dla klas 0 – III

opublikowane: 27 lis 2019, 13:03 przez Arleta Łukasik

W miniony piątek 22. listopada odbyła się 9. edycja naszych spotkań z nauką. Jak łatwo policzyć,  impreza jest już starsza od większości jej uczestników , a mimo to, a może dzięki temu, wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem uczniów. Oto jak opisują swoje wrażenia.

„Zawsze chodzę na Noc Naukowców, ponieważ jestem ciekawa, jakie będą zajęcia. W tym roku byłam na zajęciach z chemii, robiłam domowe rakiety i uczestniczyłam w wyścigach magnesów. Z moją grupą pobiłam nawet rekord na najwyższy wystrzał rakiety z pudełka po tabletkach.”

Marlena Świątek

„…Byłam już na trzech Nocach Naukowców, bo są bardzo ciekawe i można się różnych rzeczy dowiedzieć. W tym roku na pierwszych zajęciach uczyliśmy się jak działa niewidzialna siła, którą wytwarza magnes. …Polecam wszystkim, żeby przyjść, bo można samemu robić eksperymenty.”

Kinga Kiersk

„…Co roku w naszej szkole odbywa się Noc Naukowców i ja co roku na niej jestem. Trochę szkoda, że są tylko trzy zajęcia, ale wszystkie zawsze mi się bardzo podobają.”

Julia Wolna

„…Nasza grupa robiła slimy, poznawała siłę magnesu i odkrywała języki zwierząt. W tym roku Noc Naukowców bardzo mi się podobała.”

Hubert Świątek

„… Byliśmy podzieleni na grupy, które chodziły do różnych sal i tam miały zajęcia. Byłam na Nocy już trzeci raz, ponieważ wciąż dowiaduję się nowych rzeczy.”

Agata Meyza

Noc przyszłych Naukowców dla klas 0 – III odbyła się dzięki zaangażowaniu i współpracy grona pedagogicznego, rodziców uczniów z klas uczestniczących i sympatyków naszej imprezy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: Katarzyna Bednarek, Jolanta Dębska, Anna Zgórecka