Nasze wspomnienia - klasa 6d

opublikowane: 28 sty 2021, 09:54 przez Arleta Łukasik   [ zaktualizowane 28 sty 2021, 09:57 ]

Wiersz też może być prezentem.

Wigilia klasowa, która odbyła się 22 grudnia 2020r. była kolejnym ważnym wydarzeniem w „życiu” klasy 6d, jednak troszkę nietypowym … ponieważ odbyła się online. Tradycji stało się zadość, był opłatek, świąteczne życzenia. Wszyscy byli pięknie i odświętnie ubrani, a to tworzyło jeszcze wspanialszą atmosferę do wyczekiwanych prezentów.

Tym razem uczniowie sami tworzyli prezenty wcielając się w rolę poetów.

Z wielkim przejęciem i zaangażowaniem czytali wiersze o swoich kolegach i koleżankach, które sami pisali. Uczniowie sprawdzili się jako „rzemieślnicy słowa”, a wiersze przez nich napisane sprawiły, że jedni śmiali się, a drudzy wzruszyli do łez.

Sylwia Tarasiewicz