Nam nie straszna żadna plucha, deszcz czy zawierucha!

opublikowane: 19 mar 2017, 23:25 przez Jerzy Kot

W grupie przedszkolnej „Żabki”, pomimo  nie zawsze sprzyjających warunków atmosferycznych na dworze,  jest miło, ciepło i wesoło.

Pierwszy semestr roku szkolnego 2016/2017 obfitował nie tylko w wytężoną pracę umysłową, ale i w zabawę, taniec i śpiew.  Nawiązały się liczne przyjaźnie, jesteśmy grupą otwartą, każdy z nas jest inny i wyjątkowy, wszyscy się wspieramy i lubimy!

Uczestniczyliśmy aktywnie  w życiu szkoły, braliśmy udział w licznych projektach, przyjmowaliśmy gości z Klubu Seniora, odwiedzili nas także Nasi Drodzy Dziadkowie.

W ramach akcji „Pocztówkowe przedszkole” nawiązaliśmy kontakty z przedszkolakami z całej Polski.

Dużo wrażeń dostarczyły nam wyjazdy na przedstawienia teatralne oraz comiesięczne spotkania ze sztuką.

Sumiennie przygotowujemy się do podjęcia nauki w klasie pierwszej.

Uczmy się liczyć, dodawać i odejmować, poznaliśmy wiele liter alfabetu, niektórzy

z  nas już czytają, wiemy nawet kim jest Inuita J! Rozwijamy swoją wyobraźnię

i  kreatywność, między innymi poprzez liczne prace plastyczne, zabawy twórcze.

KLIKNIĘCIE W ZDJĘCIE PRZEKIEROWUJE DO GALERII