Musicalowa przygoda II d

opublikowane: 21 gru 2017, 02:30 przez Marcin Socha

13 grudnia uczniowie klasy 2d pojechali do Teatru Muzycznego w Poznaniu na musical „Madagaskar”. Spektakl powstał na podstawie pełnometrażowego filmu animowanego – wielkiego hitu wytwórni DreamWorks.

Lew Alex, żyrafa Melman, zebra Marty i hipopotamica Gloria mają dość życia w  zamknięciu. Pewnego dnia Marty wspólnie ze swoimi kompanami postanawia uciec z nowojorskiego zoo. Uciekinierzy zostają złapani, ale za karę władze ogrodu zoologicznego postanawiają wysłać ich do Afryki. Pośrodku oceanu klatki wypadają za burtę pokładu, a zwierzęta lądują na egzotycznej wyspie, gdzie rządzi Król Julian i jego zwariowana ferajna. Dzięki wielkiej sile przyjaźni zwierzęta pokonują wszelkie przeciwności losu.

Teatr Muzyczny zafundował nam musical z prawdziwego zdarzenia! Było tam wszystko, co prawdziwy musicalowy hit mieć powinien:  wspaniała muzyka, piosenki, żywiołowe tańce przepiękne stroje, feeria barw na scenie, efekty specjalne i przede wszystkim wspaniała gra aktorska. Oto wszystko, czego doświadczyli uczniowie klasy 2d!

Ten spektakl dostarczył nam wspaniałych, niezwykłych wrażeń.  Zachęcamy gorąco do obejrzenia  musicalu. To prawdziwa uczta dla duszy,  rzeczywiście hit!

Leonarda Leżańska