„Mój Przyjaciel Pluszowy Miś”

opublikowane: 21 gru 2015, 05:36 przez Lidia Buchholz   [ zaktualizowane 21 gru 2015, 05:52 ]
W listopadzie został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój Przyjaciel Pluszowy Miś”. Konkurs powstał z myślą o Światowym Dniu Pluszowego Misia. Jako organizatorki stworzyłyśmy regulamin konkursu i poprosiłyśmy wychowawców klas I – III oraz oddziałów przedszkolnych o przekazanie dzieciom wszystkich informacji dotyczących wykonania pracy plastycznej. Liczba dzieci biorących udział w konkursie przerosła nasze oczekiwania. Nie spodziewałyśmy się aż takiej dużej ilości prac plastycznych (161 prac). Komisja, która oceniała prace, wcale nie miała łatwego zadania. Ogromne podziękowania należą się wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom!!!

Bardzo nas to cieszy, że tylu uczniów z naszej szkoły wykonało tak piękne prace. Przekonałyśmy się, że warto w SP4 organizować konkursy :)

Monika Jabłońska

Renata Wałejko