Mein Bildwörterbuch - podsumowanie konkursu

opublikowane: 20 lut 2021, 11:31 przez Arleta Łukasik

Uczniowie klas siódmych wzięli udział konkursie języka niemickiego „Mein Bildwörterbuch” – Mój słownik obrazkowy. Celem komkursu było zwiększenie zainteresowania i motywacji uczniów do nauki języka niemieckiego. Uczniowie mieli za zadanie wykonać słownik obrazkowy do wybranej kategorii z wykorzystaniem grafiki komputerowej za pomocą dowolnych narzędzi online lub dowolnej technicki plastycznej. Dyplom za pierwsze miejsce zdobyła Olga Piaskowska z klasy 7e, miejsce drugie zajęły prace Wiktorii i Laury Dworackich z klasy 7a, natomiast trzecie miejsce zajęła Nikola Kubiak z klasy 7a. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, wasze prace zostaną wykorzystane jako pomoce do nauki języka niemieckiego.

Katarzyna Majcher