Mam 380 lat - Gra Miejska

opublikowane: 3 cze 2018, 23:36 przez Marcin Socha
W dniu 30 maja 2018 roku z okazji 380-lecia miasta Swarzędza, w naszym mieście odbyła się Gra Miejska "Mam 380 lat". Rywalizowały w niej Szkoły Podstawowe z całej gminy Swarzędz. Każda placówka wystawiała dwie drużyny - jedną z klas 4-5 i jedną z klas 6-7, każda maksymalnie po 5 osób, którym towarzyszyli nauczyciele-opiekunowie.
Drużyny z naszej Szkoły wspaniale poradziły sobie z wszystkimi czekającymi na nich zadaniami, takimi jak np. rozpoznawanie narzędzi stolarskich, szyfrowanie, odegranie scenki, zestawianie starych i nowych zdjęć tych samych miejsc w Swarzędzu.

Finał Gry Miejskiej odbył się w Ośrodku Kultury, gdzie zostały rozdane upominki dla wszystkich uczestników. Na końcu wręczono nagrody dla 3 najlepszych miejsc.

Już po chwili mogliśmy radować się ze zwycięstwa naszych drużyn, które łącznie wypracowały naszej Szkole pierwsze miejsce.

Dla zwycięskiej ekipy - Gratulacje