MAŁE RĄCZKI – WIELKIE SERCA

opublikowane: 23 lut 2016, 02:51 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 24 lut 2016, 02:20 ]

11 lutego 2016r. z okazji Światowego Dnia Chorych najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych „Żabki” i „Sówki” wraz wychowawcami przygotowali własnoręcznie wykonane upominki dla pacjentów z hospicjum. Czerwone serduszka z masy solnej sprawiły wielką radość podopiecznym hospicjum. Cieszymy się z zaangażowania naszych uczniów, bo warto pomagać i dawać radość innym ludziom.

M.Piechocka

MAŁE RĄCZKI – WIELKIE SERCA