KONCERT NA 28 SERC MIŁOŚCIĄ MALOWANY...

opublikowane: 5 cze 2017, 13:18 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 9 cze 2017, 04:50 ]

30 kwietnia 2017 r.  mury swarzędzkiej „Czwórki”  po raz kolejny wybrzmiały słowem „kocham” wypowiedzianym uniwersalnym językiem muzyki. Stało się to dzięki 28 uczestnikom zajęć wokalnych organizowanych na terenie szkoły. Młodzi artyści w wieku od 7 do 14 lat w przepiękny sposób podziękowali swoim rodzicom za bezwarunkową  miłość , troskę i poświęcenie. Tegoroczny koncert związany był z symboliką motyla.  Jak to pięknie powiedziała pani Katarzyna Wagner -Stasiak prowadząca koncert: „Dzieci, jak motyle  potrzebują czasu i odpowiednich warunków, by rozwinąć skrzydła i polecieć w świat. Pomagają im w tym rodzice.” Motyl to także greckie psyche, czyli dusza. Charakteryzuje się  ulotnym pięknem, subtelnością, delikatnością, tak jak relacje i uczucia pomiędzy występującymi dziećmi i ich rodzicami. 18 piosenek wywołało na twarzach dorosłych  łzy wzruszenia,  radości i niezapomniane przeżycia.

Chciałbym bardzo podziękować :

Paniom  z obsługi , pani Kasi Wagner -  Stasiak , pani Monice Olszewskiej i pani Joasi Paupa za pomoc w zorganizowaniu koncertu ,  także Panu Stasiowi Witeckiemu  i Zbigniewowi Zawada za wydruk zaproszeń i plakatów oraz wypożyczenie reflektorów  ledowych.A także Swarzędzkiej Telewizji Kablowej za obsługę medialną koncertu

Jerzy Kot