Aktualności‎ > ‎

KONCERT KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH DLA NICOLE WALA

opublikowane: 3 lut 2017, 01:20 przez Jerzy Kot

Jeśli miarą powodzenia naszego przedsięwzięcia był uśmiech dziecka, które na co dzień zmaga się z ciężką chorobą, to koncert przyniósł oczekiwany efekt. Jeśli jeszcze dodamy do tego zebrane na leczenie fundusze, to wraca wiara w ludzi, w ich wielkie serca i wrażliwość oraz przekonanie, że działalność dobroczynna ma sens.

Do tych- być może mało odkrywczych, ale za to budujących- wniosków doszedł z pewnością każdy, kto 20 stycznia br. wziął udział w charytatywnym koncercie kolęd zorganizowanym przez połączone siły Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu i Szkoły Podstawowej w Kobylnicy. Adresatką koncertu była Nicola Wala- siedmiolatka z Wierzenicy, która dzielnie walczy z rakiem kości. Właśnie dla niej na scenie swarzędzkiej „Czwórki” wystąpili uczniowie obu szkół w świątecznym repertuarze przygotowanym przez p. J. Kota, p. M. Andrys i p. I. Kaczmarek.

48 młodych artystów zaprezentowało 25 kolęd i piosenek świątecznych. Wzruszające popisy wokalne i instrumentalne przeplatano aukcjami wielu cennych przedmiotów, wśród których specjalnie napisana na tę okazję ikona, czy też piłka z autografami zawodników Lecha wzbudziły szczególne zainteresowanie odbiorców. Licytacji poddano także rysunek Nicoli, który autorka osobiście wręczyła nabywcy.

Dziękujemy wszystkim współtwórcom koncertu za zaangażowanie, a zgromadzonej publiczności za niezwykłą hojność. Dla jednych i drugich największym powodem do zadowolenia były na pewno iskry w oczach głównej bohaterki wieczoru, która – w co nie wolno zwątpić- wróci do zdrowia!

M. Bizan

https://goo.gl/photos/xM4EgTRYpMPJfQPR8
 KLIKNIĘCIE W ZDJĘCIE IE PRZEKIEROWUJE DO GALERII LUB MATERIAŁU FILMOWEGO
http://telewizjastk.pl/5978,koncert-dla-nicole-wala

Comments