KONCERT KOLĘD I PIOSENEK SWIĄTECZNYCH

opublikowane: 3 lut 2019, 04:31 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 3 lut 2019, 04:49 ]

1.02.2019r. 33 młodych artystów,  uczestników zajęć wokalnych organizowanych przez Szkołę Podstawową  nr 4 im Jana Brzechwy kolejny raz przeniosło licznie zgromadzonych widzów do atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Repertuar prezentowanych utworów obejmował  tradycyjne kolędy, pastorałki, a także piosenki świąteczne w języku angielskim. W sumie zaprezentowano 22 utwory.  Dzięki wykorzystaniu nowych, ledowych reflektorów scenicznych, biało-niebieskie oświetlenie sceny potęgowało atmosferę świąt. Dzieci nie zawiodły, każdy utwór zaśpiewany był z pasją i ogromnym zaangażowaniem emocjonalnym. Pragnę szczególnie podziękować Paniom dyrektor,  młodym artystom rodzicom,  przybyłym gościom oraz  Pani Ani Plucie za przepiękną dekorację sceny .

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu. Wystarczy kliknąć w zdjęcie.

Fot. J Kot