Aktualności‎ > ‎

„KIBICUJ Z KLASĄ”

opublikowane: 21 gru 2017, 02:27 przez Marcin Socha

"Kibicuj z Klasą" to jeden z najdłużej prowadzonych przez Lecha projektów "profrekwencyjnych", którego celem jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do klubu

W niedzielę 10 grudnia odbyła się X edycja tej akcji. Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji „Kibicuj z klasą” uczestniczyli po raz kolejny w meczu piłki nożnej na Stadionie Miejskim w Poznaniu. W ramach 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagrały przeciwko sobie Lech Poznań i Cracovia Kraków. Gospodarze wygrali 1:0. W spotkaniu brali udział uczniowie z klas 5b, 5c, 4e, 5d, 5e, 5f.  Przygotowali barwne transparenty, szaliki i aktywnie kibicowali wszystkim piłkarzom. Pomimo chłodnej aury atmosfera na stadionie była gorąca.

Z racji jubileuszu akcji, a także zbliżających się świąt, przygotowany został specjalny konkurs! Skrzydłowy Kolejorza, Maciej Makuszewski razem ze swoją żoną Oliwią już po raz trzeci zorganizowali akcję "Świąteczna Paczka dla Psiaczka", której celem było zebranie darów na rzecz bezdomnych zwierząt. Nasi uczniowie i tym razem nie zawiedli i przynieśli małe „upominki” dla zwierząt.

Dziękujemy opiekunom, którzy poświęcili niedzielne popołudnie i udali się z nami na to widowisko p. Annie Kolankiewicz oraz p. Marcinowi Wolakowi.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię

Agnieszka Ewertowska 

Izabela Adamska

Łukasz Szybaj
Comments