„Jesień, to już jesień

Grzyby w lesie

Mgła się niesie

To już jesień

Pada deszcz, wieje wiatr...”

Jesienny klimat dotarł również do oddziałów przedszkolnych. Grupa Żabek oraz Sówek rozmawiały o zmieniającej się przyrodzie, wykonywały zadania przy pomocy znalezionych darów jesieni. Jesień kojarzy się z przetworami, warzywami itp. Dzieci wraz ze swoimi paniami udały się na pobliski targ, aby zakupić odpowiednie warzywa do zrobienia...sałatki warzywnej. Z wielką chęcią nasze pociechy zabrały się do pracy, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.  Powstała pyszna sałatka warzywna. Po zjedzeniu tej sałatki dzieci pięknie pracowały posługując się naszym przedszkolnym liczydłem. Malowaliśmy też farbami jesienne obrazy.

Z jesiennymi pozdrowieniami

Monika Jabłońska