JESIENNE INSPIRACJE

opublikowane: 8 lis 2015, 23:26 przez Jerzy Kot

Jesienne inspiracje

W ramach promocji zdrowego odżywiania, uczniowie klasy III b w październiku dwukrotnie brali udział w warsztatach kulinarnych. Pod czujnym okiem Pani Eweliny Małeckiej oraz wychowawczyni wykonali dwie pyszne sałatki warzywne.

Klasa została podzielona na zespoły. Każdy z członków drużyny był odpowiedzialny za przyniesienie potrzebnych składników. Uczniowie bardzo dobrze wywiązali się ze swoich zadań. Sprawnie kroili, mieszali i doprawiali przygotowywane dania. Swoje nowe umiejętności zaprezentowali również w domu, gdzie samodzielnie wykonali sałatki dla rodziców i innych członków rodziny. Wszystkim to zadanie sprawiło dużo radości! Rodzice chwalili umiejętności swoich pociech. Oto kilka wypowiedzi:

Dziękujemy za super przepis na sałatkę. Zrobiliśmy w sobotę i całej rodzinie bardzo smakowała. W przyszły weekend przyjdą goście więc zrobimy jeszcze raz J

W czwartek wieczorem Gabrysia sama przygotowała sałatkę i zabrałyśmy ją na wyjazd do rodziny. Wszystkim bardzo smakowało, wzięli przepis i na kolejny piątek planują już jej przygotowanie :)

Zuzia zrobiła sałatkę z tuńczykiem, która smakowała całej rodzinie J

Zrobiona przez Majkę sałatka była bardzo smaczna i cała rodzinka zjadła ją z wielkim apetytem. Chyba wyrośnie z niej druga Magda Gessler ;)

Lenka przygotowała dziś na kolację sałatkę z tuńczyka, którą już wcześniej razem z klasą robiła w szkole. Sałatka wyszła przepyszna. Lenka sama pokroiła wszystkie składniki oraz sama doprawiła sałatkę. Córka bardzo chętnie przygotowała sałatkę i było widać że sprawiło jej to wiele frajdy. Dziękujemy za takie warsztaty kulinarne i czekamy na więcej pysznych przepisów.

W sobotę Bartek przygotował sałatkę. Wszystkim bardzo smakowała. J

Przygotowaną sałatkę podałem moim rodzicom na kolację. Mama i tata byli zachwyceni smakiem i wyglądem. Bardzo im smakowało i prosili o dokładkę. Mama powiedziała, że od teraz to ja będę robił sałatki warzywne. Wszystkim polecam tą sałatkę i życzę smacznego!

Planujemy już kolejną kulinarną przygodę!

Uczniowie kl. III b

z wychowawczynią