I Memoriał im. Zenona Baranowskiego

opublikowane: 14 cze 2018, 13:57 przez Jerzy Kot

I Memoriał im. Zenona Baranowskiego

W piątek 8 czerwca na stadionie Miejskim w Swarzędzu odbył się I Memoriał im. Zenona Baranowskiego. Olimpijczyka, który był mieszkańcem gminy Swarzędz, stolarzem, związany z Unią Swarzędz.  To właśnie na jego cześć zorganizowano memoriał, podczas którego dzieci i młodzież szkolna rywalizowali w konkurencjach biegowych.

Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów z klas 4-7:  Klaudia Karpińska, Aleksandra Pawlik, Olga Nowakowska, Emilia Kot, Marta Przybylak, Oliwia Janicka, Aniela Filip, Marianna Wilanowska, Zuzanna Król, Tomasz Kominek, Filip Adamczyk, Filip Żmuda, Wiktor Jastrzębowski, Oskar Jerzyński.

Uczniowie rywalizowali na dystansach od 60m do 300m. Na koniec reprezentacje szkół uczestniczyły w sztafecie 10x100m. Nasza szkoła znalazła się tuż za podium zdobywając IV miejsce.

Zdobyte miejsca na podium w klasyfikacji indywidualnej:

1 miejsce Oliwia Janicka

2 miejsce Klaudia Karpińska

2 miejsce Aleksandra Pawlik

2 miejsce Filip Żmuda

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Agnieszka Ewertowska

Iwona Kwiatkowska - Noculak

Więcej zdjęć w zakładce Promocja zdrowia