II Mikołajkowy Turniej Bocci o Puchar Dyrektora SP4.

opublikowane: 15 gru 2018, 04:21 przez Jerzy Kot

Dnia 10 grudnia br.  odbył się w naszej szkole:

II Mikołajkowy Turniej Bocci o Puchar Dyrektora SP4.

Zawody mają za zadanie integracje środowisk klasowych naszej szkoły oraz propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest boccia. W tym roku do turnieju zgłosiło się aż  18 zespołów, które podzielone zostały na 3 grupy. Cieszymy się bardzo, że tak licznie klasy uczestniczyły w tym wydarzeniu i, że znaleźli się reprezentanci prawie wszystkich poziomów klasowych od zerówek po klasy 7 J

Do finałowej trójki dostały się zespoły : „ Chłopaki nie płaczą” z klasy 2 zet, „Węże” z klasy 4a oraz „Supermocni” z klasy 6a.  Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa 4a, II miejsce klasa 6a, natomiast miejsce III przypadło klasie 2 zet. Na zwycięzców czekały fluorescencyjne puchary, natomiast  wszyscy uczestnicy jak co roku dostali pamiątkowe medale oraz świąteczne upominki. Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.