Gminny Konkurs J.Angielskiego dla uczniów kl.III

opublikowane: 10 kwi 2017, 08:02 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 10 kwi 2017, 08:03 ]
3 kwietnia nasza szkoła, jak co roku była organizatorem Gminnego Konkursu J.Angielskiego dla uczniów kl.III. Gościliśmy 25 reprezentantów z pięciu szkół z gminy Swarzędz.  Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Kraszewska, Mikołaj Braciszewski, Kaja Kułaczkowska, Wojciech Olszewski oraz Anna Stawicka.

Zwycięzcą tegorocznego konkursu była uczennica Szkoły Podstawowej w Zalasewie Suzan Hijazi. Miejsce drugie zajęła uczennica z naszej szkoły Kaja Kułaczkowska, natomiast miejsce trzecie również uczennica naszej szkoły Zofia Kraszewska. Tuż za podium na miejscu czwartym był Mikołaj Braciszewski, a na piątym Zofia Kraszewska. Wojciech Olszewski był na bardzo dobrym 9 miejscu.

Dzięki tak wspaniałym wynikom naszych reprezentantów w klasyfikacji szkół, nasza szkoła zajęła I miejsce z wynikiem 227 pkt., II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Zalasewie 197 pkt., III miejsce Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 179 pkt.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu, kl. III i  z wychowawcą Jolantą Iskierską przygotowali krótkie przedstawienie w j.angielskim pt. "Czerwony Kapturek".

Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom.
Organizatorzy konkursu - Jolanta Iskierska i Julita Sierant