Europejski Dzień Języków Obcych

opublikowane: 4 paź 2018, 04:55 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 4 paź 2018, 04:55 ]

Europejski Dzień Języków Obcych jest to międzynarodowe święto, obchodzone corocznie                    26 września. Jego celem jest promowanie języków obcych . W tym wyjątkowym dniu nauczyciele podkreślali znaczenie znajomości języków obcych  we współczesnym świecie, uświadamiali uczniom, iż uczenie się języków innych ludzi pomaga nam wzajemnie się zrozumieć , przekroczyć różnice kulturowe oraz przy okazji dobrze sie bawić.

Z okazji tego święta uczniowie naszej szkoły przygotowali  wystawę prac pod tytułem „Moje ulubione angielskie słowo” – uczniowie klas 3 i 4 oraz „Moje ulubione niemieckie słowo” – uczniowie klas 7 i 8.

Sylwia Tarasiewicz, Jolanta Iskierska, Nadia Szańca,

Julita Sierant, Joanna Hyża, Magdalena Kądziołka, Katarzyna Majcher