Egzotyczni goście u przedszkolaków!

opublikowane: 13 paź 2015, 03:42 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 13 paź 2015, 03:49 przez Marcin Socha ]
W piątek,  25 września, naszych najmłodszych podopiecznych odwiedzili niecodzienni goście. Dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych miały okazję spotkać się ze zwierzętami. Mimo, że nie były to takie zwierzęta jak: chomik, piesek czy kotek, przedszkolaki nie były rozczarowane, wręcz przeciwnie, były zachwycone i zaciekawione. W końcu nie codziennie mogą dotknąć skóry węża. Tego dnia dzieci spotkały się z 2 wężami  o sympatycznych imionach: Plastuś i Arbuz oraz agamą brodatą o imieniu Stefan. Zarówno gady jak i nasi najmłodsi uczniowie bardzo się polubili. Niektórzy nawet starali się przemycić zwierzaka do domu! Dzieci nie bały się głaskać gadów, brać ich na ręce ani przytulać. Dowiedziały się również kilku informacji na ich temat. Ze smutkiem pożegnały swoich nowych przyjaciół, licząc na to, że jeszcze kiedyś ich odwiedzą.   Poniżej krótka fotorelacja z egzotycznego spotkania grupy BIEDRONEK.

egzotyczni goście u przedszkolaków