DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH "ŻABKI " I SÓWKI"

opublikowane: 22 wrz 2017, 04:49 przez Jerzy Kot

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

"ŻABKI " I SÓWKI"

Dnia 20. 09. 2017 roku w Naszej Szkole najmłodsze dzieci miały swoje święto. Dzień Przedszkolaka,  upłunął pod znakiem zabawy i uśmiechu.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkały się na boisku szkolnym,aby wspólnie świętować. Wspólnym tańcom, pląsom i zabawom integracyjnym przy muzyce nie było końca.  Dzieci również podzieliły się widzą na temat tego jak być dobrym przedszkolakiem i co lubią robić w grupie przedszkolnej, wykonały okolicznościowy transparent.Wspólna zabawa była bardzo udana i sprawiła dzieciom wiele radości.

Na zakończenie zabawy dzieci dostały kolorowe balony i słodycze.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma przedewszystkim dostarczyć dzieciom kolejnej okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpaniu radości z bycia przedszkolakiem, ale także zwrócić uwagę na znaczenie edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka, zwiększyć świadomość oraz wiedzę dzieci, ich rodziców i innych osób dorosłych na ten szczególnie ważny okres rozwoju dziecka.

Agata Ruszkowska

Magdalena Wieczorek