Dzień Pluszowego Misia na lekcji języka angielskiego.

opublikowane: 26 lis 2020, 11:05 przez Arleta Łukasik

Dnia 25 listopada podczas lekcji języka angielskiego uczniowie klas 6d i 6e zapoznali się z historią Pluszowego Misia oczywiście w języku angielskim.

Na początku lekcji uczniowie pokazali swoje ulubione maskotki, które były naprawdę różne od bardzo malutkich po bardzo bardzo duże. Ilość pluszowych przyjaciół jaką posiadają uczniowie jest naprawdę imponująca.

Następnie wspólnie oglądali historię Pluszowego Misia - The Story of the Teddy Bear | Culture and History | People | Little Fox | Animated Stories for Kids – YouTube

Uczniowie również wymieniali bajki, w których występują misie czyli przypomnieli sobie o swoich bohaterach
 z dzieciństwa.

Na koniec lekcji odbyła się zabawa, podczas której uczniowie wykorzystali rękawice kuchenne oraz wykałaczki. Zabawa polegała na wykazaniu się sprawnością manualną - chwyceniu wykałaczek.

Sylwia Tarasiewicz