Dzień Edukacji Narodowej w Czwórce

opublikowane: 20 paź 2016, 06:30 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 22 paź 2016, 10:39 ]

Jak co roku, 14 października, uczniowie nie zapomnieli o swoich wychowawcach, nauczycielach i innych pracownikach szkoły. W przeddzień tego święta, 13 października, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

I w tym roku nie zabrakło życzeń i kwiatów od uczniów, miłych słów od pani Dyrektor Elżbiety Wieczorek i zaproszonych gości. Wielu nauczycieli i pracowników administracji i obsługi otrzymało wyróżnienia za swoją pracę dla szkoły.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas 4 – 6. Dowcipne teksty, wesołe piosenki wywołały uśmiech na niejednej twarzy. Była też niespodzianka … dwa tańce w wykonaniu uczniów klasy 3 a.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w organizację akademii, a dzieciom za wytrwałość i dobrą zabawę.

W imieniu organizatorów

Lidia Buchholz

Kliknięcie na dolne zdjęcie otwiera całą galerię :)