Dzień Chłopca w klasie 1b i 1c

opublikowane: 13 paź 2019, 09:17 przez Arleta Łukasik

W poniedziałek 30 września 2019 roku z okazji Dnia Chłopca uczniowie klasy 1b i 1c wspaniale bawili się na największym placu zabaw w Poznaniu: „Fabryce Śmiechu Michałek”. Do dyspozycji dzieci były baseny
z piłeczkami, trampoliny, zjeżdżalnie, tor zjazdowy, ścianki wspinaczkowe. Na czteropiętrowej konstrukcji, czekały na nich kolejne atrakcje: ruchome kładki i mosty, obrotowe ściany czy labirynty. A to jeszcze nie wszystko!
Moc emocji dostarczył również dmuchany tor przeszkód i gry interaktywne.
To była fantastyczna zabawa, dzięki której pierwszoklasiści mogli  zintegrować się, aktywnie i wesoło spędzić czas oraz kształtować umiejętność współdziałania w grupie rówieśniczej.  W „Michałku” po prostu nikt się nie nudził,a mnogość atrakcji do wyboru zachęcało uczniów do odbycia pasjonującej przygody!

Jolanta Dębska

Leonarda Leżańska