Dzień chłopca w Deli Parku

opublikowane: 4 paź 2018, 21:59 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 5 paź 2018, 09:21 ]

W poniedziałek 1 października 2018 r. z okazji Dnia Chłopca uczniowie                     z klasy III c i III d odwiedzili DELI Park w Rosnówku.

Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji!

Pod opieką przewodników uczestnicy wyjazdu odbyli podróż w czasie, podczas której zobaczyli okazy prehistorycznych zwierząt takich jak: mamut, nosorożec włochaty czy tur. Ich rozmiary zrobiły na nas ogromne wrażenie. Na ekspozycji GIGANTYCZNE OWADY obserwowaliśmy to, co na co dzień jest niedostrzegalne – chronione gatunki owadów z Wielkopolskiego Parku Narodowego w rozmiarze XXL. Zwiedziliśmy również MINI ZOO, w którym były m.in.: lemury, alpaki, kucyki, pawie i bażanty. Podziwialiśmy też miniatury znanych budowli z całego świata: Europy, Afryki, Ameryki i Azji. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek.

Ogromną radość sprawił dzieciom spacer w podniebnej Eko Wiosce, zabawy na licznych placach zabaw i dmuchańcach. To była niezapomniana przygoda!

Po tak mile spędzonym dniu, w tak fantastycznym miejscu, wszyscy wróciliśmy w doskonałych humorach i już odliczamy dni do kolejnej wycieczki.

Jolanta Dębska

Leonarda Leżańska