DZIEŃ BABCI I DZIADKA U "SÓWEK"

opublikowane: 13 mar 2017, 05:51 przez Jerzy Kot

Mimo, że styczeń należy do najzimniejszych miesięcy, za sprawą dwóch dni każdemu robi się cieplej na sercu. To właśnie w styczniu obchodzimy święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

W naszej szkole Dzień Babci i Dziadka na stałe wpisał się w repertuar imprez szkolnych naszych najmłodszych wychowanków. 26 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego SÓWKI zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. W ten szczególny sposób mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dzieci  z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli usłyszeć utwory z dawnych lat:  „Kawiarenki”, „Ładne oczy masz”, „Parasolki” . Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie.  Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami, a następnie zaprosiły na słodki poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Beata Adamska

Renata Wałejko