„Biedronki” w bibliotece szkolnej

opublikowane: 25 maj 2016, 03:57 przez Jerzy Kot
12 maja dzieci z oddziału przedszkolnego „Biedronki” wraz z wychowawczyniami odwiedziły bibliotekę szkolną. Podczas spotkania z nauczycielem bibliotekarzem dzieci miały możliwość zapoznania się z księgozbiorem, a także dowiedziały się, że oprócz książek
w bibliotece znajdują się różnego rodzaju czasopisma, płyty DVD oraz audiobooki.
Nauczyciel bibliotekarz przeczytał bajkę pt. „Franklin i książka z biblioteki”.
Dzieci chętnie słuchały, a następnie aktywnie brały udział w konkursie dotyczącym przeczytanej książki. Dzieci, które odpowiedziały prawidłowo otrzymały nagrodę. Następną częścią wizyty w bibliotece był konkurs tańca, w którym dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności taneczne, zwycięzcy otrzymali upominki.
Na zakończenie wszystkie dzieci dostały nagrody pocieszenia: lizaki, naklejki oraz kolorowanki o Franklinie.

„Biedronki” w bibliotece szkolnej