BALIK KARNAWAŁOWY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

opublikowane: 19 lut 2019, 15:09 przez Jerzy Kot

W dniu 5 lutego 2019 roku w naszych oddziałach przedszkolnych odbył się Balik Karnawałowy. W tym dniu dzieci przebrane były za bohaterów bajek i nie tylko. Można było spotkać królewny, wróżki, piratów, Spider-Mana, policjantów, strażaków, a nawet banana … nie sposób wymienić wszystkich postaci. Balik rozpoczęliśmy po śniadaniu. Zabawa odbywała się w sali „Żabek” oprócz tańców były również różne konkursy, m.in. taniec w parach na gazecie, a także taniec z balonikiem … śmiechu było przy tym bardzo dużo… Po pierwszej części balu dzieci przeszły do sali „Sówek” w której został przygotowany dla nich słodki poczęstunek. Po napełnieniu brzuszków i odpoczynku wróciliśmy do Sali „Żabek” na drugą część zabawy. Dzieci bawiły się wesoło, uśmiechy nie znikały z twarzy . Muzyka w rytmie samby, walczyka, Kaczuch porywała do tańca wszystkich uczestników zabawy.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych oraz słodkiego poczęstunku.

Wychowawczynie