BALIK KARNAWAŁOWY U ŻABEK I SÓWEK

opublikowane: 31 sty 2018, 04:55 przez Jerzy Kot

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole.

W dniu 26.01.2018r. odbył się bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych
w naszej szkole. Tego dnia  już od rana pojawiały się w szkole kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Wystrój sal przedszkolnych wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Podczas zabaw i tańców wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał
z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W chwili odpoczynku między kolejnymi zabawami dzieci przeszły z jednej sali do drugiej, by ugasić pragnienie i zjeść słodki posiłek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

KLIKNIĘCIE W ZDJĘCIE PRZEKIEROWUJE DO GALERII...