Bądź widoczny, będziesz bezpieczny!

opublikowane: 28 paź 2018, 04:20 przez Arleta Łukasik

23 października 2018 r w naszej szkole gościliśmy pierwszoklasistów ze wszystkich swarzędzkich szkół. Uczniowie spotkali się z pracownikiem Starostwa Powiatowego
w Poznaniu, przedstawicielami poznańskiej policji oraz straży pożarnej. Spotkanie rozpoczęło się od występu przygotowanego przez uczniów klasy III c pod kierunkiem p.Jolanty Dębskiej
 i p.Jerzego Kota, podczas którego przypomniano wszystkim obecnym ważne zasady dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Wesołe wiersze, piosenki i animacje bardzo podobały się widowni. Wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali od przedstawiciela Starostwa Powiatowego kamizelki odblaskowe. Była to również znakomita okazja do podkreślenia znaczenia dla bezpieczeństwa elementów odblaskowych.

Pamiętajmy, że kamizelki odblaskowe mogą uratować życie i ustrzec naszych podopiecznych przed wieloma zagrożeniami!

Jolanta Dębska

Kliknij