Akcja „Poczytam sobie i innym” - podziękowanie

opublikowane: 11 sty 2018, 04:01 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 11 sty 2018, 04:02 ]

W okresie przedświątecznym  w ramach projektu czytelniczego „Poczytam sobie i innym” zorganizowana została akcja charytatywna zbiórki książek dla dzieci z Domu Dziecka  w Szamotułach.  Dzięki zaangażowaniu i  ofiarności  dzieci i rodziców   –  w niespełna  trzy  tygodnie udało się   zebrać dziesiątki książek dla dzieci - bajek, baśni,  ale    i książek dla nieco starszych! Ania z Zielonego Wzgórza, Mała Syrenka, Mikołajek, Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai,  Czerwony Kapturek, to tylko niektóre tytuły zebranych książek. Wszystkie książki zostały już dostarczone  do Domu Dziecka w Szamotułach, gdzie wzbogaciły tamtejszą bibliotekę i dostarczyły  dzieciom  wiele radości.

Zbiórka książek pokazała, że chcemy i potrafimy dzielić się z innymi tym, co posiadamy.

Za Wasze otwarte serca składamy serdeczne podziękowania!

Organizatorzy akcji

kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię