Aktualności‎ > ‎

380 lecie Swarzędza - działania uczniów i nauczycieli 0-III w ramach projektu.

opublikowane: 5 cze 2018, 06:08 przez Arleta Łukasik   [ zaktualizowane 5 cze 2018, 06:12 ]

URODZINY SWARZĘDZA

 

       Z okazji 380-lecia lokacji Swarzędza uczniowie, uczennice i nauczyciele oddziałów 0–III przygotowali wystawę  pt.  „Herb Swarzędza”. Na wystawie można zobaczyć prace plastyczne przedstawiające herb naszego miasta, wykonane różnymi technikami i z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Godne zaznaczenia jest, że prace wymagały nie tylko pomysłowości w doborze technik, ale także ogromnej dokładności i cierpliwości. Niejako przy okazji wykonywania tych prac uczniowie gromadzili informacje o pochodzeniu i znaczeniu poszczególnych elementów graficznych herbu
 i uczyli się pięknie go opisywać. Obok wystawy uwagę przykuwa wielka mapa Swarzędza
z zaznaczonymi ulubionymi zakątkami naszego miasta dzieci z klas 0-III. Te ulubione miejsca są także ilustrowane zdjęciami i rysunkami wykonanymi przez uczniów i uczennice.
Warto zaznaczyć, że wśród ulubionych miejsc zgłaszanych przez dzieci znalazło się miejsce opisane jako Szkoła Podstawowa nr 4.

     Wystawa i mapa są wyeksponowane w holu szkoły. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy uczniów, uczennic i nauczycieli.

Nauczyciele oddziałów 0-III

https://photos.app.goo.gl/rkk6HR5CHF8XFzVc2
Kliknij
Comments