11.GMINNY KONKURS PLASTYCZNO – POLONISTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

opublikowane: 21 lut 2017, 10:38 przez Marcin Socha   [ zaktualizowane 1 mar 2017, 09:35 ]

W styczniu, po raz 11, został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczno- Polonistyczny „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”. Jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na konkurs wpłynęły 42 kartki. Wszystkie były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Zawierały też piękne życzenia świąteczne.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i ich opiekunom. Gratuluję laureatom.

Sponsorem nagród dla laureatów konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 w Swarzędzu

Nagrodzone kartki można oglądać w zakładce biblioteka/ galeria. Poniżej lista laureatów.

LAUREACI XI GMINNEGO KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

Klasy IV

I –  Julia Nowak IVc SP 4

II – Milena Szwedziak IVa SP Paczkowo