Wiosenny Turniej Bocci

opublikowane: 13 kwi 2021, 05:19 przez Arleta Łukasik

W marcu w Naszej szkole odbył się Wiosenny Turniej Bocci dla oddziałów ZET. Wzięło w nim udział pięć zespołów do których zaliczały się: Kobry, Kocury, Wiewióry, Syrenki i Rambo. Po emocjonujących rozgrywkach, które odbywały się na zasadzie „każdy z każdym” wyłoniono 3 najlepsze zespoły:

I miejsce zdobyły- Kobry (Jan Drzazga, Mikołaj Malanowski, Norbert Pawlak)

II miejsce zdobyły – Wiewióry(Ala Socha, Zuzanna Wachocz)

III miejsce zdobyły- Kocury (Hanna Błaszczyk, Jakub Machaj, Antoni Wesoły)

Trzy najlepsze drużyny, dzięki pomocy Rady Rodziców, zostały nagrodzone świątecznymi upominkami, a każdy uczestnik otrzymał czekoladowego zająca Wielkanocnego. Mimo trudnego czasu pandemii udało nam się w sposób bezpieczny przeprowadzić całą zabawę i poczuć sportowego ducha rywalizacji. Nie możemy doczekać się już następnych zawodów!

Aleksandra Jankiewicz - Warkocka

Kliknij i zobacz galerię

Wyniki konkursu plastycznego „Nie do pary”

opublikowane: 23 mar 2021, 20:51 przez Marcin Socha

W naszej Szkole w związku ze Światowym Dniem Zespołu Downa, który przypada 21 marca odbył się konkurs plastyczny „Nie do pary”. Celem konkursu było uświadomienie potrzeby tolerancji i szacunku wobec osób z zespołem Downa oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej i wyobraźni twórczej przy zastosowaniu różnych technik plastycznych. Wpłynęło bardzo wiele prac wykonanych różnymi technikami. Wszystkie były bardzo ciekawe i interesujące.

Przy ich ocenie komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematem, estetykę wykonania, samodzielność oraz oryginalność w doborze techniki plastycznej. Jury wyłoniło w każdej kategorii 3 najlepsze prace oraz wybrano 9 wyróżnień.

I kategoria : oddziały przedszkolne i zespoły edukacyjno-terapeutyczne

Laureaci:

I miejsce – Katarzyna Helt - „żabki”

II miejsce – Marta Hoffman – 8et

III miejsce – Wiktoria Bocharova - „sówki”

II kategoria : klasy 1-3

I miejsce – Lena Antkowiak - 1b

II miejsce – Bartosz Łusiak - 3b

III miejsce – Julia  Łusiak - 1b

III kategoria : klasy 4-8

I miejsce – Kamil Walkowski - 7a

II miejsce – Jagoda Mężyńska - 6c

III miejsce – Martyna Rewers – 5a

Wyróżnienia:

Jan Drzazga - 8et

Wiktoria Idczak -7a

Bartosz Jędrzejczak - 2b

Mateusz Kędzierski – 8et

Mateusz Ludwiński - 7et

Alicja Socha - 5et

Antoni Wesoły – 1a

Blanka Witkowska - 1a

Maksymilian Wojdak-Chałupka – 5a

Odbiór nagród dla laureatów i wyróżnionych uczniów w dyżurce szkolnej od 24.03.2021

Magdalena Piechocka i Aleksandra Jankiewicz- Warkocka

Konferencja

opublikowane: 1 mar 2021, 11:24 przez wicedyrektorzy SP4

23 lutego br. nauczyciele specjaliści oraz nauczyciele zespołów terapeutycznych z Naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w konferencji Autyzm w Domu i w Szkole organizowanej przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Dzięki temu mogliśmy się zapoznać z nowościami z zakresu edukacji i terapii osób z autyzmem. Po wysłuchaniu wielu różnych wykładów z kolejnym doświadczeniem wracamy do pracy z Naszymi uczniami.

Prace uczniów wykonane podczas zajęć rewalidacyjnych i korekcyjno - kompensacyjnych

opublikowane: 24 lut 2021, 13:36 przez Arleta Łukasik

Przeplatanki-wyszywanki to doskonałe ćwiczenie dla uczniów młodszych i starszych.
Pomaga rozwijać zdolności manualne,uczy cierpliwości i skupienia na zadaniu.

Film z YouTube